‘My Choice’ iki farklı büyük tecrübenin birleştiği, başarılı bir güzellik salonu işletmeciliğidir.
2013 yılında bu sektörün çok değerli ve tercih edilen bir iş olacağına inanan kadın girişimci Hülya Külekçi’nin yolunun Estetisyen Uzman Müjde Kiani ile kesişmesi sonucunda başarı hikayesinin başlaması kaçınılmaz olmuş ve bu ortaklıktan markamız doğmuştur.
Müşteri memnuniyetlerinin bu markayı kurmalarına ışık tuttuğunu söyleyen Hülya Külekçi, yeni şubeler açacaklarını, daha fazla kitleye ulaşmak için çok çalışmalar yapacaklarını belirtmiştir.
Deneyimlerimizi müşterilerimizle paylaşmak için heyecanımızı hiç kaybetmedik ve kaybetmeyeceğiz, der.
Müjde Kiani ile olan iş birlikteliğine de değinen Hülya Külekçi onun gibi bir iş ortağım olduğu için kendimi hep çok şanslı hissettim. O işinde çok profesyonel ve onunla birlikte çalışmaktan, bu yolda beraber olmaktan onur duyuyorum. Kendisine her zaman şükranlarımı sunuyorum, der.
‘My Choice’ ortaklarından Müjde Kiani  2003 yılından beri bu sektördedir. Yola çıkma hikayem ellerim sayesinde başladı.Çok küçük yaşlarda kendime makyaj yapıyor ve kimse çıkan sonuca inanamıyordu. İnanılmaz işler çıkarttığımı fark ettim. 17 yaşımda ilk profesyonel gelin makyajını yapmıştım. Sonra bir elimde cımbız, bir elimde ayna sanki her şey güzellik adına işler yapmam için bana ilham veriyordu. Kalıcı Makyaj başarımın sebebi buradan geliyor. Tecrübem yaklaşık 17 sene, hala yenilenmeye ve  daha da öğrenmeye aşığım, der.
İran’ın önde gelen güzellik salonlarında aranan, tercih edilen bir isim olmuştum. Müşterilerimin memnuniyeti beni bu işe daha da tutkulu hale getirdi. Seneler sonra İstanbul’da yaşama kararı aldım. Başka ülkeler keşfetmek, başka insanların güzelliğine dokunmak istedim.
Hiç korkmadan çıktığım bu yolda başarının beni kovalayacağına emindim
ve 2013 yılında yollarımız Hülya Külekçi ile kesişti. O iyi bir işletmeci, ben de iyi bir uzmandım. Onun işletmeciliğine hayran baktığımı kendisine her defasında belirtiyorum.

Tabi daha sonradan ben ondan işletmeciliği , o da benden Estetisyenliği profesyonel derecede öğrenmiş olduk. Birbirimizin hayatına kattıklarımız çok fazla. Değerli iş ortağıma değinmeden geçemezdim, der.
Zaman geçiyor, müşterilerimizin memnuniyeti bizi sürekli arkamızdan itiyordu. Her geçen gün daha çok tercih edildiğimizi fark ettiğimizde, bu arkamızdaki güce inanarak yeni bir yola çıkmaya karar verdik. Müşterilerimizin memnuniyeti bize en büyük ilham kaynağı olmuştu. Hatta marka adımızı oluştururken hiç zorlanmadan ‘My Choice’ dedik. Çünkü biz artık tercih edilen olmuştuk. Bizi en güzel anlatan cümle buydu.
Bu sektörde sonuna kadar olacağımızı, gizli kalmış tüm güzelliklere ulaşmak için daha çok çalışacağımızı belirtmek isterim, der.
Kendimizi sürekli yeniliklere açık tutuyor, güzellik adına her şeyi yakından takip ediyoruz. Bize ve bu markayı oluşturmamıza yardımcı olan, ilham veren tüm müşterilerimize teşekkür ediyoruz.

Call Now Button0 212 466 67 67